Celestynowskie bagna rowerem

1 zdjęć
Za darmo
ID #5191

Organizator: Mariusz

 

Proponuję krótką wycieczkę rowerową z Otwocka do Celestynowa i z powrotem, połączoną ze zwiedzaniem celestynowskich bagienek (goździkowe i bocianowskie). Dystans 30 km, tempo umiarkowane 15 km/h. Drogi leśne w większości utwardzone, acz może też być trochę piachu.

SKM-ka odjeżdża ze Wschodniej (peron VII, tor 21) o 10:49 (Stadion 10:40, Powiśle 10:38, Śródmieście 10:35, Ochota 10:32, Zachodnia 10:28) i przybywa do Otwocka na 11:22. Z Kartą Warszawiaka podróż jest za darmo.


W razie złej pogody wycieczka może zostać odwołana - ewentualna taka informacja pojawi się tu przeddzień ok. 18:00. Obecny status: AKTUALNE

Wycieczka jest darmowa, dobrze jednak byłoby mieć przy sobie parę złotych na jedzenie, picie czy inne wydatki. Mądrze też jest zabrać ze sobą zapasową dętkę do roweru oraz pelerynkę przeciwdeszczową lub parasol.

Brak deklaracji udziału zwalnia organizatora od pojawienia się na starcie.

Nie jestem profesjonalnym operatorem turystycznym, lecz osobą prywatną. Nie pobieram żadnych opłat za udział w imprezach i wszelkie wydatki (komunikacja, bilety wstępu, kiełbaski na ognisko itp.) uczestnicy pokrywają z własnej kieszeni. Nie gwarantuję też ubezpieczenia, więc jeśli ktoś bardzo chce to musi je sobie wykupić samodzielnie. W trakcie wycieczki mogą być robione pamiątkowe zdjęcia oraz filmy i publikowane później w mediach społecznościowych - jeśli komuś to nie pasuje to niech z nami nie jedzie.


Dodatkowe informacje

Lokalizacja:


Polska
mazowieckie
Otwock




Ważna informacja:
•Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
•Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
•Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
•Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani nie daje "certyfikatu sprzedającym"

 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Musisz zalogować się, aby wysłać prywatną wiadomość.

    Komentarze



    Skomentuj to ogłoszenie...


    (bez rejestracji na portalu)

    Dodaj komentarz
    Zarejestrowany 31/01/2015
    Witaj na profilu Aktywni Warszawa na Strefie Wydarzeń.

    Jeśli jesteś organizatorem wycieczek rowerowych lub pieszych, wypraw górskich, spływów kajakowych lub innych form aktywnego spędzania czasu, zapraszamy do nas.

    Sugerowane rodzaje wydarzeń:
    - wycieczki rowerowe i piesze
    - wyjazdy kilkudniowe z Warszawy (góry, morza, jeziora itp. - wyprawy po Polsce i nie tylko)
    - spływy kajakowe
    - wycieczki po Warszawie z przewodnikiem
    - wspólne wyjścia do kin, teatrów i na koncerty
    - wspólne wyjścia do klubów i restauracji
    - ogniska, imprezy integracyjne
    - gry towarzyskie
    - inne pomysły?

    Osoba fizyczna
    Wydrukuj ogłoszenie
     Obserwuj nas na FB: 


    Aktywni Warszawa
    Witaj na profilu Aktywni Warszawa na Strefie Wydarzeń. Jeśli jesteś organizatorem wycieczek rowerowych lub pieszych, wypraw górskich, spływów kajakowych lub innych form aktywnego spędzania czasu, zapraszamy do nas. Sugerowane rodzaje wydarzeń: - wycieczki rowerowe i piesze - wyjazdy kilkudniowe z Warszawy (góry, morza, jeziora itp. - wyprawy po Polsce i nie tylko) - spływy kajakowe - wycieczki po Warszawie z przewodnikiem - wspólne wyjścia do kin, teatrów i na koncerty - wspólne wyjścia do klubów i restauracji - ogniska, imprezy integracyjne - gry towarzyskie - inne pomysły?
    Kraj Polska
    Region mazowieckie
    Adres Warszawa
    Celestynowskie bagna rowerem - 1/1
    Celestynowskie bagna rowerem
    Organizator: Mariusz   Proponuję krótką wycieczkę rowerową z Otwocka do Celestynowa i z powrotem, połączoną ze zwiedzaniem celestynowskich bagienek (goździkowe i bocianowskie). Dystans 30 km, tempo umiarkowane 15 km/h. Drogi leśne w większości utwardzone, acz może też być trochę piachu. SKM-ka odjeż...
    Za darmo