28.09 - Niedziela nad Świdrem i Mienią, wycieczka piesza

1 zdjęć
Za darmo
ID #4987

Warszawska Grupa Turystyczna ŁAZIK zaprasza na wycieczkę pieszą. 

 

Sponsorem wycieczki jest portal DROBNE.

 

W niedzielę, 28 września, zapraszamy na spacer, tym razem odwiedzimy ujście Mieni do Świdra. Trasa jest kontynuacją trasy wycieczki "Niedziela nad Wisłą i Świdrem".  Wycieczka oczywiście bezpłatna, jedyny koszt to dojazd na miejsce zbiórki i powrót po zakończeniu wydarzenia.

 

Drogi: utwardzone, szlaki leśne, na krótkich odcinkach może wystąpić piach /trasa łatwa, dla wszystkich

 

Proponowana trasa:  Świder PKP – szlaki nad Świdrem i Mienią – MPK – Józefów PKP

 

Ciekawe miejsca na trasie:

  • - 400 letni dąb Bartek Mazowiecki o obwodzie 560 cm
  • - Góra Sobotów
  • - Góra Lotnika, na której w nocy z 14 na 15 sierpnia 1944 roku rozbił się „Liberator” KG 939 „A-Able” z 31 Dywizjonu Bombowego Sił Powietrznych Południowej Afryki (SAAF), który wziął udział w akcji niesienia pomocy Powstaniu Warszawskiemu

 

Szczegóły zbiórki i dojazdu:  będą podane po potwierdzeniu wydarzenia, zwykle spotykamy się w godz. 10-11 /o potwierdzeniu wydarzenia przez prowadzącego poinformujemy w newsletterze, subskrybuj tutaj: https://lazik.pl/newsletter/

 

Zapisy: subskrybuj newsletter grupy i zgłoś swój udział w komentarzu ogłoszenia (bez rejestracji)

 

Minimalna liczba zgłoszonych uczestników: 7 /sprawdź listę uczestników w komentarzach

 

Warto zabrać: środki na komary i kleszcze, prowiant na drogę, aparat fotograficzny i dobry humor

 

Masz pytania do organizatora? Zadaj je w komentarzach ogłoszenia...

 

Przydatne informacje:

- dystans ok. 16 km

- prędkość marszu ok. 4.5-5.0 km/h

- dojazd SKM S1 lub KM

- II strefa biletowa ZTM 

- wycieczka potrwa ok. 4.5 godziny /w zależności od czasu przeznaczonego na przerwy i zwiedzanie

- możliwość dojazdu samochodem, zaczynamy i kończymy przy tej samej linii kolejowej

- możliwość spaceru z psem

 

 

Zdjęcia z naszych wycieczek:

 

Obejrzyj też zdjęcia z naszej ostatniej wycieczki z Celestynowa do Śródborowa w galerii ogłoszenia: https://drobne.strefawydarzen.pl/spolecznosc/wydarzenia-lokalne/25-05-celestynow-srodborow-wycieczka-piesza_i2840

 

Uwaga! Biorąc udział w wycieczce, akceptujesz regulamin grupy.


Dodatkowe informacje

Lokalizacja:


Polska
mazowieckie
Otwock

Adres:
Świder PKP



Ważna informacja:
•Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
•Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
•Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
•Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani nie daje "certyfikatu sprzedającym"

 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Musisz zalogować się, aby wysłać prywatną wiadomość.

    Komentarze

    Łazik

    Łazik:

    Zapraszamy do zgłoszeń w komentarzach, bez rejestracji, do godz. 20:00...
    Marta

    Marta:

    Zgłaszam 2 osoby
    Dodaj komentarz
    Łazik
    Zarejestrowany 22/03/2024
    Witamy na profilu Warszawskiej Grupy Turystycznej Łazik działającej w ramach Towarzystwa Turystycznego X (TTX).

    Plany Łazika:
    – działalność turystyczna: wycieczki rowerowe i piesze, wycieczki po Warszawie ze zwiedzaniem, wyprawy turystyczne, narciarskie, górskie, organizacja spływów kajakowych itp.
    – działalność kulturalna: wspólne wyjścia do teatrów i na koncerty
    – działalność rozrywkowa: spotkania integracyjne w restauracjach, pubach i klubach

    1. Każdy uczestnik wycieczek może zaproponować własną trasę wycieczki lub innego wydarzenia, które chciałby poprowadzić.
    2. Mile widziane propozycje wycieczek dwudniowych lub dłuższych.
    3. Prosimy również o propozycje miejsc na spotkania integracyjne, imprezy w klubach, a także pokazy zdjęć z wyjazdów.
    4. Bardzo mile widziane są propozycje spacerów ze zwiedzaniem Warszawy.

    Osoba fizyczna
    Wydrukuj ogłoszenie
     Obserwuj nas na FB: 


    Łazik
    Witamy na profilu Warszawskiej Grupy Turystycznej Łazik działającej w ramach Towarzystwa Turystycznego X (TTX). Plany Łazika: – działalność turystyczna: wycieczki rowerowe i piesze, wycieczki po Warszawie ze zwiedzaniem, wyprawy turystyczne, narciarskie, górskie, organizacja spływów kajakowych itp. – działalność kulturalna: wspólne wyjścia do teatrów i na koncerty – działalność rozrywkowa: spotkania integracyjne w restauracjach, pubach i klubach 1. Każdy uczestnik wycieczek może zaproponować własną trasę wycieczki lub innego wydarzenia, które chciałby poprowadzić. 2. Mile widziane propozycje wycieczek dwudniowych lub dłuższych. 3. Prosimy również o propozycje miejsc na spotkania integracyjne, imprezy w klubach, a także pokazy zdjęć z wyjazdów. 4. Bardzo mile widziane są propozycje spacerów ze zwiedzaniem Warszawy.
    Kraj Polska
    Region mazowieckie
    Adres Warszawa
    28.09 - Niedziela nad Świdrem i Mienią, wycieczka piesza - 1/1
    28.09 - Niedziela nad Świdrem i Mienią, wycieczka piesza
    Warszawska Grupa Turystyczna ŁAZIK zaprasza na wycieczkę pieszą.    Sponsorem wycieczki jest portal DROBNE.   W niedzielę, 28 września, zapraszamy na spacer, tym razem odwiedzimy ujście Mieni do Świdra. Trasa jest kontynuacją trasy wycieczki "Niedziela nad Wisłą i Świdrem".  Wycieczka oczywiście bez...
    Za darmo